X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Odsávací systémy

Odsávací systémy

 • Elektrické odsávačky

  Elektrické odsávačky

  Při různých zákrocích se lékařům v začne pod rukama hromadit tekutina, kterou je třeba rychle a efektivně odstranit. Může se jednat o hleny, krev, ale třeba také hnis, sliny nebo jiné tekutiny. Tyto tekutiny ztěžují práci a je zapotřebí přístroj, který je dokáže odsávat. Pro tyto účely se používají odsávačky a mezi nejspolehlivější varianty patří elektrické odsávačky. Vytváří podtlak, který odsává tekutinu a hromadí ji v nádobě. Nabízíme vysoce kvalitní elektrické odsávačky od renomovaného italského výrobce CA-MI.

  Požadavky na odsávačky se liší podle toho, kde jsou používány a pro jaký typ zákroků. V nabídce proto máme odsávačky rozdělené podle použití od odsávaček pro malé zákroky až po velké chirurgické odsávačky, které jsou vhodné pro široké spektrum zákroků, od operací většího rozsahu až po liposukce. K dispozici jsou vám elektrické odsávačky do zásuvky, ale i bateriové odsávačky, které můžete použít i na místě, kde není možnost zapojení přístroje do elektrické sítě. Velké odsávačky jsou vybaveny antistatickými kolečky pro snadný transport na potřebné místo. Jde o vysoce spolehlivé přístroje, které disponují snadným ovládáním a dlouhou životností. Abyste měli jistotu, že vybíráte správnou odsávačku, jednotlivé chirurgické odsávačky jsou podrobně

 • Manuální odsávačky

  Manuální odsávačky

  Extrémní podmínky si žádaní speciální vybavení. Pokud dojde ke katastrofě nebo jiné mimořádné události, často musí provádět lékaři zákroky bez vybavení, na které jsou zvyklí ve vybavených ordinacích. Jedním z nejdůležitějších přístrojů pro provádění malých i velkých zákroků jsou odsávačky. Ať už začne pacient krvácet nebo se začnou hromadit v místě zákroku jiné tekutiny, je třeba je odsávat, aby nedošlo ke kontaminaci a operatér na místo dobře viděl. Jestliže není možnost použít elektrickou nebo bateriovou odsávačku, ideální alternativou je manuální odsávačka. Nabízíme vysoce kvalitní nožní odsávačky, tedy odsávačky, které se ovládají za pomoci pedálu, který je stlačován nohou. Jedná se o lehké přístroje, které se snadno přenáší a lze je v případě potřeby dostat na potřebné místo. Tento přístroj by neměl chybět ve výbavě mnoha lékařů, protože kdykoliv může nastat situace, kdy bude v rukou lékařů zachraňovat životy.

 • Bateriové odsávačky

  Bateriové odsávačky

  Odsávání tělních tekutin je nezbytností pro provádění celé řady zákroků. Zatímco v nemocnicích nechybí elektrické odsávačky, které se zapojují do elektrické sítě, v terénu je jejich použití nemyslitelné. Z toho důvodu v naší nabídce nechybí bateriové odsávačky. Disponují vestavěnou baterií, je možné je snadno nabít za pomoci adaptéru a jsou snadno přenosné, čemuž napomáhá i madlo. Ocení je tedy i pracovníci záchranných složek.

  K dispozici jsou i bateriové odsávačky do sanitky, které dokonce disponují držákem, který lze připevnit ke stěně sanitního vozu. Díky tomu mohou lékaři v sanitce provádět nezbytné zákroky dříve než se dostane pacient do nemocnice. Jsou určeny pro odsávání tekutin jak u dospělých, tak i u dětí, snadno se obsluhují a jelikož jsou jednotlivé modely přehledně popsané, zajisté vyberete takový, který bude pro vaše účely nejvhodnější.

 • Odsávačky - příslušenství

  ODSÁVAČKY - PŘÍSLUŠENSTVÍ

  Používání odsávaček se neobejde bez důležitého příslušenství. Ke všem prodávaným odsávačkám proto nabízíme vhodný a plně kompatibilní sortiment příslušenství. Obzvláště důležité jsou náhradní sběrné láhve. Jedná se o nádoby, do kterých směřují odsávané tekutiny. Tyto láhve jsou vyrobeny z polykarbonátu a lze je používat opakovaně. Přesto může dojít k poškození nebo nutnosti rychlé výměny a tak je vhodné mít vždy náhradní láhve v zásobě. K láhvím lze samostatně pořídit také náhradní víka. Stejně jako samotné odsávačky, tak i příslušenství je od kvalitního výrobce Ca-Mi. Mezi další příslušenství v nabídce patří kónické konektory, těsnící silikonové kroužky a sady náhradních hadiček. Aby bylo možné odsávačku snadno používat i v sanitce, neobejdete se bez praktického držáku na odsávačku, který se připevní ke stěně sanitky a který je vybavený vestavným 12V adaptérem. Pro snadnou manipulaci a přesun nabízíme rovněž vozíky a stojany pro chirurgické odsávačky.

Počet produktů: 21

Zobrazení 1-12 z 21 položek

ODSÁVACÍ SYSTÉMY

Odsávací systémy jsou nezbytným vybavením pro provádění mnoha ošetření, chirurgických zákroků i velkých operací. Lidské tělo je plné tekutin a jejich nahromadění v místě zákroku znemožňuje lékařům, aby mohli pracovat. Nabízíme širokou škálu odsávaček, které umožní odsávat všechny potřebné tekutiny, od krve až po hnis, sliny nebo třeba tuk. Odsávačky se mezi sebou liší a to zejména tím, kde se používají a pro jaké zákroky. Pro ordinace i chirurgické sály můžete vybírat elektrické odsávačky různých velikostí, od malých a přenosných až po velké a pojízdné, které jsou vhodné pro různé operace.

Pro sanitní vozy a lékaře v terénu nabízíme bateriové odsávačky, které nemusí být zapojené v síti a lékaři s nimi mohou cestovat i na šatně přístupná místa, kde mohou provádět nezbytná ošetření nebo zákroky. Rovněž nabízíme manuální odsávačky vybavené pedálem, které mohou pomoci zachraňovat životy na místech, kde není k dispozici elektřina. Mohou pomoci v polních podmínkách, v místech katastrof i na vzdálených místech mimo civilizaci. K odsávačkám nabízíme také širokou škálu příslušenství, od těsnících kroužků až po náhradní hadičky, sběrné lahve nebo třeba držáky na stěnu. Veškeré produkty máme detailně popsané, abyste vždy vybrali takový produkt, jaký potřebujete.