X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Zdravotní bateriové odsávačky CA-MI

Bateriové odsávačky

Počet produktů: 5

Zobrazení 1-5 z 5 položek

Bateriové odsávačky

Odsávání tělních tekutin je nezbytností pro provádění celé řady zákroků. Zatímco v nemocnicích nechybí elektrické odsávačky, které se zapojují do elektrické sítě, v terénu je jejich použití nemyslitelné. Z toho důvodu v naší nabídce nechybí bateriové odsávačky. Disponují vestavěnou baterií, je možné je snadno nabít za pomoci adaptéru a jsou snadno přenosné, čemuž napomáhá i madlo. Ocení je tedy i pracovníci záchranných složek.

K dispozici jsou i bateriové odsávačky do sanitky, které dokonce disponují držákem, který lze připevnit ke stěně sanitního vozu. Díky tomu mohou lékaři v sanitce provádět nezbytné zákroky dříve než se dostane pacient do nemocnice. Jsou určeny pro odsávání tekutin jak u dospělých, tak i u dětí, snadno se obsluhují a jelikož jsou jednotlivé modely přehledně popsané, zajisté vyberete takový, který bude pro vaše účely nejvhodnější.