X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit

Servis / PBTK

Servis / PBTK

 

Důležité je nejen pořídit potřebné zdravotnické zařízení, ale také k němu mít odpovídající servis. Proto se nevyplatí nakupovat jinde než na místech, kde svému sortimentu rozumí a poskytnou vám prodej i možnost servisu. My vám zajistíme nejen výhodný prodej kvalitních zařízení od předních značek, ale také vám poskytne potřebné opravy, náhradní díly a pravidelnou bezpečnostně technickou kontrolu (PBTK). Pokud by zdravotnické zařízení již nebylo možné používat z důvodu poškození nebo závady některé z jeho součástek, opravíme ho nebo se postaráme o výměnu potřebného dílu.

 

V případě PBTK vystavíme písemný protokol o PBTK dle Zákona č. 268/2014 Sb. Zároveň stanovíme další termín pro PBTK. Zakládáme si na profesionálním a vstřícném přístupu. V případě zájmu o servis, PBTK i jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. My vám ochotně poradíme nebo se s vámi rovnou dohodneme na termínu kontroly nebo opravy vašich zařízení.

 

Servis, náhradní díly a PBTK zajišťujeme pro následující sortiment:

- elektrická polohovací a pečovatelská lůžka
- elektrické a bateriové odsávačky výrobce Ca-Mi
- elektrické a bateriové inhalátory výrobce Ca-Mi
- macerátory Pulpmatic a Incomatic výrobce DDC Dolphin
- myčky podložních mís Panamatic výrobce DDC Dolphin