X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Zdravotní elektrické odsávačky CA-MI

Elektrické odsávačky

Počet produktů: 10

Zobrazení 1-10 z 10 položek

Elektrické odsávačky

Při různých zákrocích se lékařům v začne pod rukama hromadit tekutina, kterou je třeba rychle a efektivně odstranit. Může se jednat o hleny, krev, ale třeba také hnis, sliny nebo jiné tekutiny. Tyto tekutiny ztěžují práci a je zapotřebí odsávačka, který je dokáže odsávat. Pro tyto účely se používají chirurgické odsávačky a mezi nejspolehlivější varianty patří elektrické odsávačky. Vytváří podtlak, který odsává tekutinu a hromadí ji v nádobě. Nabízíme vysoce kvalitní elektrické odsávačky od renomovaného italského výrobce CA-MI.

Požadavky na odsávačky se liší podle toho, kde jsou používány a pro jaký typ zákroků. V nabídce proto máme odsávačky rozdělené podle použití od odsávaček pro malé zákroky až po velké chirurgické odsávačky, které jsou vhodné pro široké spektrum zákroků, od operací většího rozsahu až po liposukce. K dispozici jsou vám elektrické odsávačky do zásuvky, ale i bateriové odsávačky, které můžete použít i na místě, kde není možnost zapojení přístroje do elektrické sítě. Velké odsávačky jsou vybaveny antistatickými kolečky pro snadný transport na potřebné místo. Jde o vysoce spolehlivé přístroje, které disponují snadným ovládáním a dlouhou životností. Abyste měli jistotu, že vybíráte správnou odsávačku, jednotlivé chirurgické odsávačky jsou podrobně popsány.