X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Omyvatelné a nepropustné přikrývky Medic 95

Omyvatelné a nepropustné přikrývky

Počet produktů: 2

Zobrazení 1-2 z 2 položek

Omyvatelné a nepropustné přikrývky

Prodáváme omyvatelné a nepropustné přikrývky MEDIC 95 . Jsou vhodné zejména na místa, kde je potřeba lůžkoviny často střídat u různých pacientů, jako jsou zdravotnická zařízení a pečovatelské domy. Přikrývku nabízíme ve velikosti 135x200cm, což je univerzální velikost, která svými rozměry bude vyhovovat široké škále pacientů. Přikrývku nabízíme v klasickém nebo odlehčeném provedení, které je vhodné zejména pro letní měsíce.

Jelikož jsou přikrývky zcela nepropustné, nepronikne do jejich struktury žádné tekutina, od moči až po krev nebo pot. Jejich povrch je rezistentní proti bakteriím a to i včetně MRSA. Přikrývky MEDIC 95 se snadno  dezinfikují běžnými dezinfekčními prostředky a snesou praní až do 95°C. Přikrývka je vysoce kvalitní, má dlouhou životnost a také nabízí vysokou míru komfortu. Antibakteriální zpracování ji činí vhodnou pro osoby s alergiemi a astmatem. Zatímco vnější část je vyrobena z polyuretanu, vnitřek je tvořen výplní z termicky pojeného dutého vlákna, které je měkké a hřejivé. Díky snadné dezinfekci lze tyto nepropustní přikrývky snadno udržovat a střídat u různých pacientů. Více informací naleznete v detailu produktu.