X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit

 O firmě PALLMEDIC-CZ

Brněnská společnost Lukáš Paufošima – Pallmedic-cz.cz, kterou založili společne s otcem Liborem Paufošimou (*7.6.1961 v Brně, † 3.3.2021 ve Vyškově).
Libor Paufošima až do svého úmrtí, působil jako spoluzakladatel společnosti pallmedic-cz. V oblasti zdravotnictví se pohyboval již od roku 1990 na různých pracovních pozicích. Společnost Pallmedic-cz se v průběhu let měnila. Nyní disponuje dobře fungujícím vlastním obchodním, ale i servisním zázemím. K dispozici máme více jak 30 leté zkušensoti v oblasti zdravotnictví. Jsme zkušená firma fungující od roku 2009.

Společnost Lukáš Paufošima – Pallmedic-cz.cz, kterou založil společně s otcem Liborem Paufošimou, je na trhu již od roku 2009 a mimo zahraničních partnerů naše firma spolupracuje, nebo přímo obchodně zastupuje, také řadu tuzemských výrobců. Realizujeme dodávky zdravotnických přístrojů a vybavení pro nemocnice, pečovatelské domy, penziony pro seniory a léčebny dlouhodobě nemocných. Jsme Brněnská firma, která díky svým zkušenostem, má výhradní zastoupení od firmy 3ET.co.uk specialisty na evakuaci pacienta - evakuační podložky a firmy DDC Dolphin Ltd výrobce špičkových výrobků Panamatic, Incomatic, Pulpmatic a dezinfekci Ecowash+ nebo EcoCleanse.
Vyhradním zastoupením disponujeme jak pro Českou republiku, tak i Slovensko.

Rychlý kontakt: +420 723 999 113