X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Omyvatelné a nepropustné lůžkoviny

Omyvatelné a nepropustné lůžkoviny

 • Omyvatelné a nepropustné polštáře

  Omyvatelné a nepropustné polštáře

  Nabízíme nepropustné omyvatelné polštáře MEDIC 95 určené zejména pro zdravotnická zařízení a pečovatelské domy. K dispozici jsou ve dvou velikostních provedeních, konkrétně 50x70cm a 70x90cm. Polštáře jsou vhodné pro opakované používání u různých pacientů. Je to umožněno díky jejich materiálu a vlastnostem. Polštáře jsou 100% nepropustné, nedokážou tedy pustit do své vnitřní struktury žádnou biologickou tekutinu.

  Vyrobeny byly tak, aby je bylo možné snadno dezinfikovat. Otírat je lze všemi běžnými dezinfekčními prostředky. Jsou odolné proti oděru a snesou praní na vysoké teploty až do 95°C, což ještě více snižuje riziko kontaminace. Antibakteriální úprava je předurčuje i k použití pro alergiky a astmatiky. Omyvatelné a nepropustné polštáře MEDIC 95 jsou pohodlné, disponují dlouhou životností a mají materiál odolný i vůči zlatému stafylokokovi. I přes svou vysokou odolnost a nepropustnost tekutin je materiál prodyšný, polštáře disponují polyuretanovým zátěrem a termicky pojeným polyesterovým rounem. Bližší informace naleznete v detailu jednotlivých modelů.

 • Omyvatelné a nepropustné přikrývky

  Omyvatelné a nepropustné přikrývky

  Prodáváme omyvatelné a nepropustné přikrývky MEDIC 95 . Jsou vhodné zejména na místa, kde je potřeba lůžkoviny často střídat u různých pacientů, jako jsou zdravotnická zařízení a pečovatelské domy. Přikrývku nabízíme ve velikosti 135x200cm, což je univerzální velikost, která svými rozměry bude vyhovovat široké škále pacientů. Přikrývku nabízíme v klasickém nebo odlehčeném provedení, které je vhodné zejména pro letní měsíce.

  Jelikož jsou přikrývky zcela nepropustné, nepronikne do jejich struktury žádné tekutina, od moči až po krev nebo pot. Jejich povrch je rezistentní proti bakteriím a to i včetně MRSA. Přikrývky MEDIC 95 se snadno  dezinfikují běžnými dezinfekčními prostředky a snesou praní až do 95°C. Přikrývka je vysoce kvalitní, má dlouhou životnost a také nabízí vysokou míru komfortu. Antibakteriální zpracování ji činí vhodnou pro osoby s alergiemi a astmatem. Zatímco vnější část je vyrobena z polyuretanu, vnitřek je tvořen výplní z termicky pojeného dutého vlákna, které je měkké a hřejivé. Díky snadné dezinfekci lze tyto nepropustní přikrývky snadno udržovat a střídat u různých pacientů. Více informací naleznete v detailu produktu.

Počet produktů: 4

Zobrazení 1-4 z 4 položek

Omyvatelné a nepropustné lůžkoviny

Zatímco do domácností se většinou pořizují lůžkoviny vyrobené z bavlny a jiných přírodních materiálů, ve zdravotnických zařízeních nebo pečovatelských domech je použití takového materiálu nevhodné. Aby bylo možné efektivně provozovat prostory, ve kterých leží pacienti, jsou zapotřebí omyvatelní – nepropustné lůžkoviny MEDIC 95, které nedokážou absorbovat žádné tekutiny, od potu až po krev, moč nebo sliny. Proto nabízíme omyvatelné a nepropustné lůžkoviny zahrnující polštáře a přikrývky.

Naše lůžkoviny MEDIC 95 jsou prodyšné, ale zároveň nepropustné. Jejich materiálové složení je rezistentní vůči nebezpečným bakteriím, jako je MRSA. Jsou určené pro praní až do 95°C. Vzhledem k nepropustnosti polyuretanového povrchu se žádná tekutina nemůže dostat dovnitř lůžkovin. Polštáře i přikrývky v nabídce lze omývat běžnými dezinfekčními prostředky. Jsou vhodné i pro alergiky, nabízí komfort a přitom snadnou údržbu. Jejich kvalitní provedení jim zajišťuje dlouhou životnost a maximální spolehlivost i při nepřetržitém používání. V každém zařízení dokážou tyto lůžkoviny ušetřit mnoho času, práce a také zefektivnit celkový provoz. Omyvatelné polštáře MEDIC95 si můžete vybírat ve dvou velikostních provedeních a přikrývky MEDIC 95 se nabízí klasické i odlehčené.