X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Omyvatelné a nepropustné polštáře Medic 95

Omyvatelné a nepropustné polštáře

Počet produktů: 2

Zobrazení 1-2 z 2 položek

Omyvatelné a nepropustné polštáře

Nabízíme nepropustné omyvatelné polštáře MEDIC 95 určené zejména pro zdravotnická zařízení a pečovatelské domy. K dispozici jsou ve dvou velikostních provedeních, konkrétně 50x70cm a 70x90cm. Polštáře jsou vhodné pro opakované používání u různých pacientů. Je to umožněno díky jejich materiálu a vlastnostem. Polštáře jsou 100% nepropustné, nedokážou tedy pustit do své vnitřní struktury žádnou biologickou tekutinu.

Vyrobeny byly tak, aby je bylo možné snadno dezinfikovat. Otírat je lze všemi běžnými dezinfekčními prostředky. Jsou odolné proti oděru a snesou praní na vysoké teploty až do 95°C, což ještě více snižuje riziko kontaminace. Antibakteriální úprava je předurčuje i k použití pro alergiky a astmatiky. Omyvatelné a nepropustné polštáře MEDIC 95 jsou pohodlné, disponují dlouhou životností a mají materiál odolný i vůči zlatému stafylokokovi. I přes svou vysokou odolnost a nepropustnost tekutin je materiál prodyšný, polštáře disponují polyuretanovým zátěrem a termicky pojeným polyesterovým rounem. Bližší informace naleznete v detailu jednotlivých modelů.