X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Půjčovna a prodej zdravotní motodlahy

Půjčovna a prodej zdravotní motodlahy

 • Půjčovna - motodlahy

  Půjčovna – motodlahy

  Jste po operaci a chtěli byste urychlit návrat do běžného života? Základem je cvičení, ale je potřeba ho provádět šetrně a postupně, aby nedošlo k poškození oblasti a vedlejším následkům. Zajistíte tím v daném místě rychlejší regeneraci, lepší látkovou výměnu a hojení tkání. Podpoříte tím také cirkulaci krve a lymfy, takže se jedná o nejlepší prevenci trombóz i embólií. Ať už jste absolvovali výměnu kloubu, plastiku vazu nebo jiný druh operace, po poradě s vaším lékařem je nejlepším způsobem domácí rehabilitace využití motodlahy.

  Pokud nemáte možnost navštěvovat rehabilitace, kde takovým zařízením disponují, můžete si u nás výhodně pronajmout motodlahu ORTOFLEX L2 pro kolenní a kyčelní kloub. Díky širokým možnostem nastavení si můžete stanovit potřebnou zátěž a šetrně tak cvičit končetinu bez obav z jejího poškození. Motodlahu ORTOFLEX L2 zvládne obsluhovat každý a její ovládání usnadňuje i dálkový ovladač, který budete mít k dispozici. Pronájem motodlahy je výhodný a s využitím tohoto přístroje bude vaše končetina mnohem rychleji připravena na běžnou zátěž. V případě zájmu o pronájem nebo jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 • Prodej - motodlahy

  Prodej – motodlahy

  Po zranění nebo operaci dolních končetin je těžké se vrátit do běžného života. Končetina bolí, její pohyblivost je omezená a je potřeba jí dopřát dostatek času k zahojení všech poškozených tkání. Urychlení a zkvalitnění rekonvalescence zajistí motodlaha ORTOFLEX L2 na koleno a kyčel, kterou si u nás můžete výhodně pořídit. S její pomocí lze šetrným způsobem provádět rehabilitaci bez rizika poškození končetiny. Vzhledem k nastavení lze zátěž končetiny libovolně regulovat. S každou další rehabilitací může být zátěž větší a tím se bude pacient blížit k bodu, kdy se vrátí do běžného života. Motodlahy ORTOFLEX L2 jsou vhodné pro rehabilitační střediska i pro domácí rehabilitace. Díky nim bude docházet k lepšímu prokrvení a předejde se trombóze i embólii.

  Svaly kolem kloubu mnohem rychleji získají zpět svou sílu, takže budou pacientovi lépe pomáhat v získání rovnováhy a pohybu. Motodlahy najdou využití u široké škály pooperačních stavů, od totální náhrady kloubu až po zlomeniny, ateroskopické operace, korekční osteotomie a další. Toto motorizované rehabilitační zařízení je moderním způsobem, jak zkrátit rekonvalescenci a redukovat celou škálu rizik. Motodlahy ORTOFLEX L2 mají svůj vlastní elektrický pohon a díky dálkovému ovladači je jejich použití i ovládání velmi jednoduché. Více informací se dozvíte v detailu produktu naší motodlahy.

Počet produktů: 2

Zobrazení 1-2 z 2 položek

Půjčovna a prodej zdravotní motodlahy

Kdykoliv dojde k poranění končetin nebo k jejich operaci, je zapotřebí správná rehabilitace. V některých případech je nutné, aby místo zůstalo zafixované a nehýbalo se s ním, jindy je potřeba začít s pohybem, aby se končetiny postupně připravily na zátěž a pacient mohl začít postupně fungovat. Nabízíme prodej i pronájem jedné z nejdůležitějších rehabilitačních pomůcek – motodlahy.

Zajistí pasivní pohybovou léčbu kloubů, která vede k rychlejšímu uzdravení pacienta. Pokud by byl pacient příliš dlouho imobilizován, mohlo by to vést k poškození kloubů. S pomocí motodlahy dojde k šetrné rehabilitaci, kterou lze plně nastavit v potřebném rozsahu. V naší nabídce je kolenní motorová dlaha umožňující flexi a extenzi v kyčelním a kolenním kloubu. Jedná se o jedno ze základních vybavení zdravotnických a rehabilitačních středisek a pokud vám toto zařízení chybí, můžete ho u nás pořídit. Nabízí se i pacientům, kteří ho mohou využít pro domácí rehabilitace. Jelikož je pořizovací cena vyšší a motodlahu využijí pacienti pouze po dobu rekonvalescence, mohou si u nás motodlahu za výhodnou cenu pronajmout na potřebnou dobu.