X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Prodej - motodlahy

Prodej - motodlahy

Je zde 1 produkt.

Zobrazení 1-1 z 1 položek

Prodej – motodlahy

Po zranění nebo operaci dolních končetin je těžké se vrátit do běžného života. Končetina bolí, její pohyblivost je omezená a je potřeba jí dopřát dostatek času k zahojení všech poškozených tkání. Urychlení a zkvalitnění rekonvalescence zajistí motodlaha ORTOFLEX L2 na koleno a kyčel, kterou si u nás můžete výhodně pořídit. S její pomocí lze šetrným způsobem provádět rehabilitaci bez rizika poškození končetiny. Vzhledem k nastavení lze zátěž končetiny libovolně regulovat. S každou další rehabilitací může být zátěž větší a tím se bude pacient blížit k bodu, kdy se vrátí do běžného života. Motodlahy ORTOFLEX L2 jsou vhodné pro rehabilitační střediska i pro domácí rehabilitace. Díky nim bude docházet k lepšímu prokrvení a předejde se trombóze i embólii.

Svaly kolem kloubu mnohem rychleji získají zpět svou sílu, takže budou pacientovi lépe pomáhat v získání rovnováhy a pohybu. Motodlahy najdou využití u široké škály pooperačních stavů, od totální náhrady kloubu až po zlomeniny, ateroskopické operace, korekční osteotomie a další. Toto motorizované rehabilitační zařízení je moderním způsobem, jak zkrátit rekonvalescenci a redukovat celou škálu rizik. Motodlahy ORTOFLEX L2 mají svůj vlastní elektrický pohon a díky dálkovému ovladači je jejich použití i ovládání velmi jednoduché. Více informací se dozvíte v detailu produktu naší motodlahy.