X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Půjčovna - motodlahy

Půjčovna - motodlahy

Je zde 1 produkt.

Zobrazení 1-1 z 1 položek

Půjčovna – motodlahy

Jste po operaci a chtěli byste urychlit návrat do běžného života? Základem je cvičení, ale je potřeba ho provádět šetrně a postupně, aby nedošlo k poškození oblasti a vedlejším následkům. Zajistíte tím v daném místě rychlejší regeneraci, lepší látkovou výměnu a hojení tkání. Podpoříte tím také cirkulaci krve a lymfy, takže se jedná o nejlepší prevenci trombóz i embólií. Ať už jste absolvovali výměnu kloubu, plastiku vazu nebo jiný druh operace, po poradě s vaším lékařem je nejlepším způsobem domácí rehabilitace využití motodlahy.

Pokud nemáte možnost navštěvovat rehabilitace, kde takovým zařízením disponují, můžete si u nás výhodně pronajmout motodlahu ORTOFLEX L2 pro kolenní a kyčelní kloub. Díky širokým možnostem nastavení si můžete stanovit potřebnou zátěž a šetrně tak cvičit končetinu bez obav z jejího poškození. Motodlahu ORTOFLEX L2 zvládne obsluhovat každý a její ovládání usnadňuje i dálkový ovladač, který budete mít k dispozici. Pronájem motodlahy je výhodný a s využitím tohoto přístroje bude vaše končetina mnohem rychleji připravena na běžnou zátěž. V případě zájmu o pronájem nebo jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.