X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Ultrazvukové inhalátory a nebulizátory

Ultrazvukové inhalátory a nebulizátory

 • Inhalátory ultrazvukové přenosné

  Ultrazvukové přenosné inhalátory

  Inhalátory jsou pro mnoho lidí nezbytnými přístroji, které jim mohou zachránit život. Dokážou snadno a rychle dopravit léčivo do těla. Pokud někdo trpí specifickými problémy, jako je silné astma nebo třeba laryngitida, inhalátor by v domácnosti neměl chybět. Jelikož potřebuje většina lidí cestovat, je zapotřebí mít inhalátor při sobě. Mezi nejúčinnější přístroje patří ultrazvukové přenosné inhalátory, které nezaberou mnoho místa a můžete je mít stále při sobě.

   

  Nabízíme vysoce kvalitní cestovní modely, které jsou vhodné pro malé děti i pro dospělé. Ultrazvukové inhalátory jsou nejvhodnější pro léčiva rozpustná ve vodě a minerální vody. Jejich princip je prostý, pomocí ultrazvukového oscilátoru se léčivo v tekuté podobě rozbije na mikroskopické kapičky. Z tekutiny díky tomu vznikne umělá mlha, která se snadno inhaluje. Po vdechnutí se léčivé látky snadno dostanou až hluboko do dýchacích cest. I když jde o mechanický přístroj, jeho provoz je natolik tichý, že ho téměř neuslyšíte. Obzvláště pro děti a starší lidi může být náročné (někdy i nemožné) používat běžný inhalátor. Ultrazvukové inhalátory jsou skvělým a příjemným řešením. Nabízíme kvalitní modely od renomovaných značek Flo Baby a KIWI. Jejich pořizovací cena není vysoká a po jejich pořízení budete mít vždy po ruce spolehlivé zařízení, které pomůže účinně dopravit léčiva do těla vám nebo těm, o které pečujete. Produkty jsou detailně popsané, takže si můžete přečíst podrobné specifikace našich přístrojů. V případě potřeby vám s výběrem rádi poradíme.

 • Inhalátory tepelné / nebulizátory

  Tepelné inhalátory / nebulizátory

  Mezi nejšetrnější léčbu horních cest dýchacích patří inhalace minerálních vod, v tomto ohledu se osvědčila zejména Vincentka. Aby bylo možné minerální vody inhalovat, jsou zapotřebí tepelné inhalátory, kterým se říká také tepelné nebulizátory. Zatímco běžnou tekutinu vdechovat nelze, tepelný inhalátor ji přemění na páru, kterou můžete dýchat. Pronikne na všechna důležitá místa dýchacích cest. Dostane se zejména ke sliznicím, kterým umožní dosáhnout lepšího prokrvení a produkci sekretu.

   

  Nabízíme vysoce kvalitní přístroje, které se jednoduše ovládají a umožní vám v případě potřeby rychlé zajištění vodní páry z minerálních vod. Jelikož se teplota inhalace pohybuje do 42°C, nemusíte se bát, že by vás horká pára spálila nebo byla inhalace nepříjemná. Naopak vám zajistí rychlou úlevu při celé škále zdravotních stavů, od astmatu až po různé nemoci a záněty dýchacích cest.

Počet produktů: 3

Zobrazení 1-3 z 3 položek

ULTRAZVUKOVÉ INHALÁTORY A NEBULIZÁTORY

Nejlepší a nejšetrnější způsob léčby dýchacích cest nabízí inhalátory. Používají se při široké škále potíží, zejména při astmatech a zánětech dýchacích cest. Nabízíme ultrazvukové inhalárory pro domácnost i na cesty, které prostřednictvím ultrazvukového oscilátoru přemění tekutinu na mlhu tvořenou drobnými kapkami. Ta se následně velmi snadno inhaluje. Pro nejmenší máme modely pro děti. Nabízíme také tepelné inhalátory, které jsou určené pro inhalaci minerálních vod. Vybírat můžete z kvalitních produktů značky Ca-Mi, které jsou spolehlivé a zajistí vám dlouhou životnost.