X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Inhalátory tepelné / nebulizátory

Inhalátory tepelné / nebulizátory

Je zde 1 produkt.

Zobrazení 1-1 z 1 položek

Tepelné inhalátory / nebulizátory

Mezi nejšetrnější léčbu horních cest dýchacích patří inhalace minerálních vod, v tomto ohledu se osvědčila zejména Vincentka. Aby bylo možné minerální vody inhalovat, jsou zapotřebí tepelné inhalátory, kterým se říká také tepelné nebulizátory. Zatímco běžnou tekutinu vdechovat nelze, tepelný inhalátor ji přemění na páru, kterou můžete dýchat. Pronikne na všechna důležitá místa dýchacích cest. Dostane se zejména ke sliznicím, kterým umožní dosáhnout lepšího prokrvení a produkci sekretu.

 

Nabízíme vysoce kvalitní přístroje, které se jednoduše ovládají a umožní vám v případě potřeby rychlé zajištění vodní páry z minerálních vod. Jelikož se teplota inhalace pohybuje do 42°C, nemusíte se bát, že by vás horká pára spálila nebo byla inhalace nepříjemná. Naopak vám zajistí rychlou úlevu při celé škále zdravotních stavů, od astmatu až po různé nemoci a záněty dýchacích cest.