X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Inhalátor ultrazvukový přenosný Ca-Mi

Inhalátory ultrazvukové přenosné

Počet produktů: 2

Zobrazení 1-2 z 2 položek

Ultrazvukové přenosné inhalátory

Inhalátory jsou pro mnoho lidí nezbytnými přístroji, které jim mohou zachránit život. Dokážou snadno a rychle dopravit léčivo do těla. Pokud někdo trpí specifickými problémy, jako je silné astma nebo třeba laryngitida, inhalátor by v domácnosti neměl chybět. Jelikož potřebuje většina lidí cestovat, je zapotřebí mít inhalátor při sobě. Mezi nejúčinnější přístroje patří ultrazvukové přenosné inhalátory, které nezaberou mnoho místa a můžete je mít stále při sobě.

 

Nabízíme vysoce kvalitní cestovní modely, které jsou vhodné pro malé děti i pro dospělé. Ultrazvukové inhalátory jsou nejvhodnější pro léčiva rozpustná ve vodě a minerální vody. Jejich princip je prostý, pomocí ultrazvukového oscilátoru se léčivo v tekuté podobě rozbije na mikroskopické kapičky. Z tekutiny díky tomu vznikne umělá mlha, která se snadno inhaluje. Po vdechnutí se léčivé látky snadno dostanou až hluboko do dýchacích cest. I když jde o mechanický přístroj, jeho provoz je natolik tichý, že ho téměř neuslyšíte. Obzvláště pro děti a starší lidi může být náročné (někdy i nemožné) používat běžný inhalátor. Ultrazvukové inhalátory jsou skvělým a příjemným řešením. Nabízíme kvalitní modely od renomovaných značek Flo Baby a KIWI. Jejich pořizovací cena není vysoká a po jejich pořízení budete mít vždy po ruce spolehlivé zařízení, které pomůže účinně dopravit léčiva do těla vám nebo těm, o které pečujete. Produkty jsou detailně popsané, takže si můžete přečíst podrobné specifikace našich přístrojů. V případě potřeby vám s výběrem rádi poradíme.