X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Myčky Panamatic Mini / Midi / Maxi / Optima

Myčky Panamatic

Počet produktů: 6

Zobrazení 1-6 z 6 položek

Myčky podložních mís Panamatic

V nemocnicích i pečovatelských domech je nezbytné používat podložní mísy a urinály, protože je zde řada pacientů, kteří mají omezenou pohyblivost. Tyto prostředky pro ně představují často jedinou možnost, jak se důstojně vyprázdnit. Aby bylo možné je opakovaně používat, je potřeba je mýt, to už se dnes ale nemusí dělat ručně, ale za pomoci myček, které se o to postarají. Nabízíme vysoce kvalitní myčky podložních mís Panamatic, které jsou pro tento účel stvořené.

Lze s nimi velmi snadno mýt podložní mísy i urinály, k dispozici jsou modely pro nízkou pracovní zátěž i modely, které pojmou větší množství nádob najednou. Myčky Panamatic se velmi snadno ovládají a lze k tomu využít i nožní pedál,který nabízí bezdotykové ovládání. Myčky Panamatic mají funkci automatické tepelné dezinfekce, která vyhovuje aktuálním normám a směrnicím. S těmito stroji zajistíte snadnou údržbu, podpoříte hygienu a snížíte možnost kontaminace na minimum. Jelikož mají myčky minimální spotřebu vody a elektrické energie, pomohou vám šetřit výdaje. Zjistěte více informací v detailu jednotlivých produktů.