X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Myčky podložních mís a dezinfikátory

Myčky podložních mís a dezinfikátory

 • Myčky Panamatic

  Myčky podložních mís Panamatic

  V nemocnicích i pečovatelských domech je nezbytné používat podložní mísy a urinály, protože je zde řada pacientů, kteří mají omezenou pohyblivost. Tyto prostředky pro ně představují často jedinou možnost, jak se důstojně vyprázdnit. Aby bylo možné je opakovaně používat, je potřeba je mýt, to už se dnes ale nemusí dělat ručně, ale za pomoci myček, které se o to postarají. Nabízíme vysoce kvalitní myčky podložních mís Panamatic, které jsou pro tento účel stvořené.

  Lze s nimi velmi snadno mýt podložní mísy i urinály, k dispozici jsou modely pro nízkou pracovní zátěž i modely, které pojmou větší množství nádob najednou. Myčky Panamatic se velmi snadno ovládají a lze k tomu využít i nožní pedál,který nabízí bezdotykové ovládání. Myčky Panamatic mají funkci automatické tepelné dezinfekce, která vyhovuje aktuálním normám a směrnicím. S těmito stroji zajistíte snadnou údržbu, podpoříte hygienu a snížíte možnost kontaminace na minimum. Jelikož mají myčky minimální spotřebu vody a elektrické energie, pomohou vám šetřit výdaje. Zjistěte více informací v detailu jednotlivých produktů.

 • Dezinfekční - čistící prostředek

  Dezinfekční - čistící prostředek EcoWash+

  Myčky podložních mís je vhodné pravidelně čistit a dezinfikovat. K tomu jsou zapotřebí speciální čistící prostředky, které najdete v naší nabídce. Vybrat si můžete přípravek EcoWash+, který je vám k dispozici v kanystru o objemu 5 litrů za výhodnou cenu. Je určen přímo pro myčky řady Panamatic od výrobce DDC. Nepoužívejte pro čištění myček Panamatic a jiné prostředky než ty, které jsou pro ni určené, u nás vždy nakoupíte potřebné množství dezinfekčního prostředku, abyste mohli myčky bez problémů provozovat a správně o ně pečovat. Podrobné informace a pokyny naleznete v detailu produktu.

Počet produktů: 6

Zobrazení 1-6 z 6 položek

MYČKY PODLOŽNÍCH MÍS A DEZINFIKÁTORY

V celé škále zařízení jsou nezbytností myčky podložních mís a dezinfikátory. Díky těmto strojům lze hravě vyčistit a vydezinfikovat podložní mísy a urinály. Nabízíme vysoce kvalitní a snadno ovladatelné stroje, které využijete zejména v pečovatelských domech, léčebnách a nemocničním prostředí. Jde o produkty renomované značky DDC Dolphin. Naše stroje se snadno ovládají pomocí pedálů, automaticky se dezinfikují a splňují všechny potřebné normy a směrnice.

Ruční mytí zabere čas a hrozí u něj kontaminace. Myčky ušetří čas, vodu i energie, jejich používání zajistí větší bezpečnost a ušetří práci personálu. Vybírat si můžete zejména podle kapacity myčky. Jestliže máte vytížená oddělení, nabízí se vám stroje, které pojmou až 3 podložní mísy a lahve na moč. V naší nabídce nechybí vhodné dezinfekční čistící prostředky, které jsou pro nabízené myčky určené. Projděte si naší nabídku a v případě zájmu vám zajistíme dodání.