X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Evakuační zařízení, přesun pacienta

Evakuační zařízení, přesun pacienta

  • Evakuační zařízení

    Evakuční zařízení

    Slavné motto "vždy připraven" platí nejen pro skauty, ale zejména pro nemocnice a udravotnická zařízení, kde může dojít k evakuaci pacientů, kteří mají různá zdravotní omezení. Nelze riskovat, že vždy bude vše fungovat bez problémů. Když nastanou akutní zdravotní komplikace, riziko požáru, biologická hrozba, výpadek proudu nebo třeba i útok, je třeba v co nejkratším čase přesunout bezpečne a komfortně pacienty na bezpečné místo, včetně těch imobilních. Aby bylo možné takovou akci uskutečnit, je k tomu zapotřebí kvalitní evakuační vybavení pd výrobce 3ET. Naše nabídka pokrývá všechny potřebné evakuační položky výrobce 3ET pro nouzovou evakuaci pacientů EvacSHEET a to jak dospělých, tak i těch nejmenších evakuačních šátků nebo postýlek.
    Obzvláště všestranná je naše evakuační podložka EvacSHEET, se kterou lze snadno evakuovat pacienty upoutané na lůžko. Evakuační podložka EvacSHEET je komfortní, disponuje třemi přezkami, které pacienta na podložce pevně zafixují a vzhledem k její promyšlené konstrukci se evakuačni podložka při přesunu e jen tak nepřevrátí. Naše nabídka obsahuje celý sortiment na evakuaci výrobce 3ET také dětské evakuační šátky, zástěry a evakuační postýlky pro miminka / novorozence, lehké evakuační podložky EvacSHEET, těžká evakuační nosítka a zvedací evakuační soupravy. Postarejte se, aby ve vašem zařízení tato důležitá výbava nechyběla, v případě jakékoliv hrozby může evakuace vašim pacientům zachránit život.

  • Evakuační křesla

Počet produktů: 9

Zobrazení 1-9 z 9 položek

EVAKUAČNÍ ZAŘÍZENÍ, PŘESUN PACIENTA

Manipulace se zraněným nebo nemocným člověkem vždy přináší určitá rizika. Naštěstí je možné je snížit na minimum, když se použije profesionální vybavení k evakuaci 3ET, které je pro přesun takových osob určené. Důvodů k přesunu je celá řada, může jít o přemístění zraněné osoby z místa nehody, nutnost převozu do jiné nemocnice nebo třeba neplánovaná evakuace pacienta. Nabízíme kompletní sortiment pro evakuaci a přesun pacientů od výrobce 3ET specialisty na evakuační vybavení a evakuční podložky EvacSHEET.

K dispozici vám jsou evakuační podložky - EvacSHEET, které jsou vhodné pro přesun pacientů upoutaných na lůžko. Vybírat můžete i lehké podložky, které jsou vhodné při mimořádných událostech, jako jsou katastrofy nebo požáry. Nabízíme také evakuační podložky EvacSHEET a taky těžká kompaktní nosítka, která jsou vhodná i pro těžké imobilní pacienty, které je třeba bezpečně přepravit. Jelikož se evakuace netýká jen dospělých, nabízíme rovněž evakuační zástěry, evakuační šátky pro dětské pacienty a evakuační postýlky pro miminka / novorozence. Díky nim lze bezpečně přesouvat miminka i čerstvé novorozence. Jedná se o sortiment předního výrobce 3ET, který splňuje přísné požadavky a můžete od něho očekávat ty nejlepší vlastnosti na trhu evakuace. Jelikož jsou jednotlivé produkty evakuace kvalitni a přehledně popsané, zajisté vády vyberete správné vybavení pro evakuaci.