X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Kvalitní evakuační podložky a plachty - 3et.co,uk

Evakuační zařízení

Počet produktů: 9

Zobrazení 1-9 z 9 položek

Evakuční zařízení

Slavné motto "vždy připraven" platí nejen pro skauty, ale zejména pro nemocnice a další zařízení, kde se nachází pacienti, kteří mají různá zdravotní omezení. Nelze riskovat, že vždy bude vše fungovat bez problémů. Když nastanou akutní zdravotní komplikace, riziko požáru, biologická hrozba, výpadek proudu nebo třeba i útok, je třeba v co nejkratším čase přesunout pacienty na bezpečné místo, včetně těch imobilních. Aby bylo možné takovou akci uskutečnit, je k tomu zapotřebí adekvátní evakuační vybavení. Naše nabídka pokrývá všechny potřebné položky pro nouzovou evakuaci pacientů a to jak dospělých, tak i těch nejmenších.
Obzvláště všestranná je naše evakuační podložka EvacSHEET, se kterou lze snadno přesunout pacienty upoutané na lůžko. Podložka je komfortní, disponuje třemi přezkami, které pacienta na podložce pevně zafixují a vzhledem k její promyšlené konstrukci se podložka při přesunu jen tak nepřevrátí. Naše nabídka obsahuje také dětské evakuační šátky, zástěry a evakuační postýlky pro miminka / novorozence, lehké evakuační podložky, těžká evakuační nosítka a zvedací evakuační soupravy. Postarejte se, aby ve vašem zařízení tato důležitá výbava nechyběla, v případě jakékoliv hrozby může vašim pacientům zachránit život.