X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Kvalitní evakuační podložky a plachty - 3et.co,uk

Evakuační zařízení

Počet produktů: 9

Zobrazení 1-9 z 9 položek

Evakuční zařízení

Slavné motto "vždy připraven" platí nejen pro skauty, ale zejména pro nemocnice a udravotnická zařízení, kde může dojít k evakuaci pacientů, kteří mají různá zdravotní omezení. Nelze riskovat, že vždy bude vše fungovat bez problémů. Když nastanou akutní zdravotní komplikace, riziko požáru, biologická hrozba, výpadek proudu nebo třeba i útok, je třeba v co nejkratším čase přesunout bezpečne a komfortně pacienty na bezpečné místo, včetně těch imobilních. Aby bylo možné takovou akci uskutečnit, je k tomu zapotřebí kvalitní evakuační vybavení pd výrobce 3ET. Naše nabídka pokrývá všechny potřebné evakuační položky výrobce 3ET pro nouzovou evakuaci pacientů EvacSHEET a to jak dospělých, tak i těch nejmenších evakuačních šátků nebo postýlek.
Obzvláště všestranná je naše evakuační podložka EvacSHEET, se kterou lze snadno evakuovat pacienty upoutané na lůžko. Evakuační podložka EvacSHEET je komfortní, disponuje třemi přezkami, které pacienta na podložce pevně zafixují a vzhledem k její promyšlené konstrukci se evakuačni podložka při přesunu e jen tak nepřevrátí. Naše nabídka obsahuje celý sortiment na evakuaci výrobce 3ET také dětské evakuační šátky, zástěry a evakuační postýlky pro miminka / novorozence, lehké evakuační podložky EvacSHEET, těžká evakuační nosítka a zvedací evakuační soupravy. Postarejte se, aby ve vašem zařízení tato důležitá výbava nechyběla, v případě jakékoliv hrozby může evakuace vašim pacientům zachránit život.