X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Macerátor Incomatic

Macerátor Incomatic

Počet produktů: 2

Zobrazení 1-2 z 2 položek

Macerátor Incomatic

Hledáte efektivní způsob pro likvidaci inkontinenčního materiálu? Naše macerátory DDC Incomatic patří k nejlepším výrobkům na trhu, které si s tímto druhem odpadu hravě poradí. Ať už se jedná o vložky nebo o pleny, macerátor je rozdrtí a vypustí do kanalizace. Pokud disponujete pacienty, kteří inkontinenční pomůcky potřebují, tento stroj by měl být samozřejmostí. Postará se o to, abyste dosáhli plně hygienického prostředí bez zápachu.

Proč tyto materiály jen vyhazovat do kontejnerů, když je můžete rovnou likvidovat. Macerátory z naší nabídky pracují rychle, efektivně a jejich obsluha je velmi prostá, lze je dokonce ovládat bezdotykově za pomoci pedálu. Mít tento přístroj na oddělení znamená minimální riziko kontaminace, navíc se zde velmi snadno dávkuje dezinfekce, abyste mohli macerátor čistit od jakýchkoliv virů a bakterií. Samozřejmostí je splnění potřebných norem. Zajistíme vám jak samotné macerátory, tak i vhodné dezinfekční prostředky pro jejich čištění. Více informací naleznete v detailu samotného produktu.