X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Macerátory

Macerátory

 • Macerátory Pulpmatic

  Macerátory Pulpmatic

  V nemocnicích, domovech důchodců, sociálních ústavech a řadě dalších míst, kde je potřeba pečovat o pacienty s omezenou pohyblivostí, je nutné pravidelně likvidovat jednorázový nemocniční odpad. Jedním z nejlepších způsobů jeho likvidace je použití macerátorů. Macerátory odpad rozdrtí a poté ho spláchnou do kanalizačního odpadu.

  Nabízíme kvalitní macerátory od výrobce DDC Dolphin, které zajistí dlouhodobou a kvalitní službu. Vybírat si můžete z modelů, které jsou vhodné pro oddělení s menším počtem lůžek i vysoce výkonné macerátory, které jsou vhodné pro rozsáhlá oddělení, na kterých je potřeba likvidovat velké množství odpadu. Macerátory v naší nabídce pracují velmi rychle, jsou tiché a mají ekonomicky výhodný provoz, takže při své práci spotřebují jen minimální množství elektrické energie a vody. Jejich ovládání je velmi snadné a navíc podporují bezdotykové ovládání za pomoci pedálu. Personál s nimi může snadno pracovat bez nutnosti zaškolení. Naše přístroje splňují potřebné normy a na vašem pracovišti se zajisté stanou nenahraditelnými pomocníky. Pro více informací si prosím jednotlivé modely rozklikněte a v případě zájmu vám zajistíme jejich dodání.

 • Macerátor Incomatic

  Macerátor Incomatic

  Hledáte efektivní způsob pro likvidaci inkontinenčního materiálu? Naše macerátory DDC Incomatic patří k nejlepším výrobkům na trhu, které si s tímto druhem odpadu hravě poradí. Ať už se jedná o vložky nebo o pleny, macerátor je rozdrtí a vypustí do kanalizace. Pokud disponujete pacienty, kteří inkontinenční pomůcky potřebují, tento stroj by měl být samozřejmostí. Postará se o to, abyste dosáhli plně hygienického prostředí bez zápachu.

  Proč tyto materiály jen vyhazovat do kontejnerů, když je můžete rovnou likvidovat. Macerátory z naší nabídky pracují rychle, efektivně a jejich obsluha je velmi prostá, lze je dokonce ovládat bezdotykově za pomoci pedálu. Mít tento přístroj na oddělení znamená minimální riziko kontaminace, navíc se zde velmi snadno dávkuje dezinfekce, abyste mohli macerátor čistit od jakýchkoliv virů a bakterií. Samozřejmostí je splnění potřebných norem. Zajistíme vám jak samotné macerátory, tak i vhodné dezinfekční prostředky pro jejich čištění. Více informací naleznete v detailu samotného produktu.

 • Dezinfekční prostředek

  Dezinfekční prostředek EcoCleanse+

  „Čistota, půl zdraví.“ Zajisté znáte toto přísloví a v případě péče o pacienty platí dvojnásobně. Řádná dezinfekce je zapotřebí k likvidaci hrozeb v podobě choroboplodných zárodků, které by mohly být rizikem infekce. Viry a bakterie hravě zlikvidujete s našimi dezinfekčními prostředky EcoCleanse+ které můžete pořídit ve výhodném balení o objemu 5 litrů. Dezinfekční prostředky EcoCleanse+ máme skladem a odesíláme je do 24 hodin. Jsou vhodné pro čištění a dezinfekci macerátorů od výrobce DDC, které máme v nabídce.

Počet produktů: 5

Zobrazení 1-5 z 5 položek

MACERÁTORY - Pulpmatic

Při péči o pacienty se využívá široká škála jednorázových prostředků, od papírových bažantů až po podložní mísy, pleny a další. Tento materiál je třeba bezpečně a hygienicky zlikvidovat. K tomu slouží macerátory Pulpmatic. Jedná se o rozmělňovače, které odpad rozdrtí, smíchají s vodou a vypustí ho do odpadu. Macerátory Pulmpatic by neměly chybět nikde, kde se pečuje o pacienty. Ušetří personálu práci a postarají se, aby bylo prostředí nezávadné. Jde o ekologický způsob likvidace, který šetří čas i energii. Nabízíme macerátory předního výrobce DDC, které splňují přísné normy. K dispozici jsou Macerátory, které zahrnují modely pro málo vytížená nemocniční oddělení i vysoce výkonné macerátory, které jsou vhodné pro vysoce zatížená oddělení, pečovatelské domy a další místa, kde je potřeba likvidovat mnoho odpadu. Kromě macerátorů nabízíme i dezinfekční prostředek, který je pro macerátory určený Tyto macerátory se dezinfikují automaticky a jelikož dezinfekce zlikviduje téměř 100 % patogenů, máte záruku, že vám macerátory zajistí plně hygienické prostředí. Jsou navíc snadno ovladatelné pomocí pedálů, takže není nutné se jich dotýkat rukama. Z naší nabídky macerátorů Pulpmatic a Incomatic si zajisté vyberete.