X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Macerátory Pulpmatic Ultima / Uno / Eco+

Macerátory Pulpmatic

Počet produktů: 4

Zobrazení 1-4 z 4 položek

Macerátory Pulpmatic

V nemocnicích, domovech důchodců, sociálních ústavech a řadě dalších míst, kde je potřeba pečovat o pacienty s omezenou pohyblivostí, je nutné pravidelně likvidovat jednorázový nemocniční odpad. Jedním z nejlepších způsobů jeho likvidace je použití macerátorů. Macerátory odpad rozdrtí a poté ho spláchnou do kanalizačního odpadu.

Nabízíme kvalitní macerátory od výrobce DDC Dolphin, které zajistí dlouhodobou a kvalitní službu. Vybírat si můžete z modelů, které jsou vhodné pro oddělení s menším počtem lůžek i vysoce výkonné macerátory, které jsou vhodné pro rozsáhlá oddělení, na kterých je potřeba likvidovat velké množství odpadu. Macerátory v naší nabídce pracují velmi rychle, jsou tiché a mají ekonomicky výhodný provoz, takže při své práci spotřebují jen minimální množství elektrické energie a vody. Jejich ovládání je velmi snadné a navíc podporují bezdotykové ovládání za pomoci pedálu. Personál s nimi může snadno pracovat bez nutnosti zaškolení. Naše přístroje splňují potřebné normy a na vašem pracovišti se zajisté stanou nenahraditelnými pomocníky. Pro více informací si prosím jednotlivé modely rozklikněte a v případě zájmu vám zajistíme jejich dodání.