X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit

 Doprava a platba

Způsob dopravy:

doprava FOFR

FOFR - od 199 Kč
Spolehlivý přepravce, který vám doručí objednávku přímo na vaší adresu. Zásilka vám bude doručena zpravidla do 24h od podání.
Podrobnosti a ceny
FOFR je česká přepravní společnost rozvážející kusové a balíkové zásilky do domu nebo na uvedenou adresu (např. do zaměstnání). Zašlete si objednávku přímo na vaší adresu. Zásilka je obvykle doručena do 24h od podání.

199,-
Cena s platbou předem na bankovní účet

24
h
Obvyklé doručení zásilky

259,-
Cena s platbou na dobírku

Užitečné informace pro vás
  • Sledování vaší zásilky Chcete sledovat trasu vaší zásilky? Stačí vám k tomu jen sledovací číslo, které jste dostaly v informačním emailu po vyřízení objednávky. Tedy po podání.
  • Pobočky v ČR Kontakt na jednotlivé pobočky v české republice
  • Nelze platit kartou při převzetí balíčku
doprava ZÁSILKOVNA

ZÁSILKOVNA
- od 99 Kč

Velmi oblíbená možnost dopravy díky velmi příznivé ceně. Objednávku si můžete nechat zaslat na vámi určené výdejní místo. Aktuální počet výdejních míst v ČR je více než 2660.
Podrobnosti a ceny
Zásilkovna je velmi oblíbenou možností dopravy u nás na e-shopu www.pallmedic-cz.cz . Je to zejména díky velmi příznivé ceně, která začíná od 99 Kč a také díky tomu, že si objednávku můžete nechat zaslat do více než 4000 výdejních míst v ČR a na Slovensku 686 výdejních míst. Můžete si tak zásilku vyzvednout až když se vám to hodí a nemusíte čekat na kurýra. Pozor. Zásilku je potřeba si vyzvednout do 7 kalendářních dnů. V opačném případě bude zásilka automaticky vrácena zpět. Je možné prodloužit dobu uložení až na 21 dní. V tomto případě je třeba prodloužení nastavit na detailu zásilky.Přes Zásilkovnu je možné zaslat objednávky do 10 kg.

99,- Cena s platbou předem

149,-
Cena s platbou na dobírku

ZDARMA
Objednávky nad 30.000,- Kč včetně DPH 21%

21
Maximální počet dní uschování zásilky

4031+
Výdejních míst v ČR

1115+
Výdejních míst v SR

Užitečné informace pro vás
  • Pobočky v ČR Kontakt na jednotlivé pobočky v české republice
  • Kontakty Zákaznický servis (Zásilkovna): +420 216 216 516
  • Email (Zásilkovna): info@zasilkovna.cz
  • Doručení zásilky: obvykle do 2 dnů

Způsob platby:


Dobírka

Tento způsob platby zvolíte v případě, kdy chcete zboží zaplatit přímo při přebírání zboží od dopravce - přepravní společnosti, která Vám zboží doveze.
Cena dobírky je + 50 Kč s DPH 21%.


Bankovním převodem

Tento způsob platby zvolíte v případě, že chcete úhradu za zboží provést na účet prodávajícího na základě vystavené proforma faktury ještě před dodáním zboží.Zboží bude doručeno po připsání kupní ceny na účet prodávajícího.

Faktura

Uvedený způsob platby je umožněn státním institucím a pouze naším obchodním partnerům, u kterých je ověřeno spolehlivé a řádné provedení úhrady kupní ceny kupujícím.
Standartní doba splatností je 10 dnů.