X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Zdravotnické batohy a brašny

Zdravotnické batohy a brašny

  • Zdravotnické - záchranářské batohy

    ZDRAVOTNICKÉ - ZÁCHRANÁŘSKÉ BATOHY

    Když za zraněným, nemocným nebo jinak indisponovaným člověkem dorazí hasiči nebo záchranná služba, je potřeba mu co nejrychleji poskytnout první pomoc, zajistit životní funkce a dostat dotyčného mimo ohrožení života. I když je vůz ambulance vybavený, zdravotník musí vyrazit mnohdy až k pacientovi a vše potřebné pro jeho ošetření musí mít u sebe. Znamená to potřebu mít zdravotnický batoh, který obsahuje potřebné lékařské vybavení. Prodáváme vysoce kvalitní lékařské batohy, které umožní přehlednou organizaci všech věcí, které mohou záchranné složky potřebovat. Batohy jsou objemné, ale přesto lehké, přehledně organizované a také odolné. Odolají hrubému zacházení, špíně i nepřízni živlů. Jsou pokryty reflexními prvky a nabízí rychlý přístup k potřebnému vybavení. Batohy mají ve srovnání s brašnami výhodu v tom, že má dotyčný volné ruce, které přijdou vhod v náročném terénu nebo při manipulaci se zraněným člověkem. Vyberte si z batohů, které vám umožní snadno přesouvat nezbytné lékařské vybavení v každém terénu.

  • Zdravotnické brašny a tašky

    ZDRAVOTNICKÉ BRAŠNY A TAŠKY

    Být zdravotníkem v záchranné službě nebo hasičem, to je práce, která je náročná nejen psychicky, ale i fyzicky. Za pacienty je třeba často cestovat na špatně přístupná místa, může jít o náročný přírodní terén, vysokou budovu, ruiny spadlé budovy či jiná obtížně dostupná místa. Aby bylo možné dotyčného člověka řádně ošetřit, je třeba s sebou mít širokou škálu vybavení. Takové vybavení nelze pochopitelně nosit po kapsách, proto prodáváme kvalitní zdravotnické brašny a tašky. Nabízí prostor pro veškeré potřebné vybavení zdravotníka, se kterým lze ošetřit nejčastější zranění a dostat dotyčného mimo ohrožení života. Základem našich brašen i tašek je přehlednost a organizovanost. Vše budete mít přehledně uložené tak, abyste věděli, kde se daná věc nachází a nemuseli ji hledat, ať už jde o tlakový obvaz, dezinfekci či cokoliv jiného. Brašny jsou vyrobené tak, aby byly velmi odolné a mohly roky sloužit i při hrubém zacházení a za všech povětrnostních podmínek. Jelikož jsou odolné i vůči ušpinění a oděru, zdravotnické vybavení uvnitř vždy zůstane chráněné. Vyberte si z nabídky modelů, které jsou přehledně popsané, abyste si mohli vybrat takový model, který pro vás bude nejlepší.

Počet produktů: 5

Zobrazení 1-5 z 5 položek

ZDRAVOTNICKÉ BATOHY A BRAŠNY

I když se může zdát, že většina pacientů dorazí za zdravotníky sama nebo je přiveze sanitka, ve skutečnosti musí v mnoha případech vyrazit za pacienty. Týká se to nejen zdravotníků záchranné služby, ale i hasičů. Často za nimi musí nejen do jejich domovů nebo do městského prostředí, ale i do terénu. Aby mohli zdravotníci dotyčnému pomoci, musí mít s sebou potřebné vybavení. Ať už jde o resuscitaci, zastavení silného krvácení, nutnost fixace zlomenin nebo jiná ošetření, je zapotřebí široká škála prostředků, které je třeba mít po ruce. Nabízíme záchranářské batohy, brašny a tašky, které jsou určené pro všechny zdravotníky v sanitkách a také pro hasiče. Jedná se o nezbytný prostor pro uložení všech lékařských pomůcek, které může jen zdravotník potřebovat. Brašny, batohy i tašky jsou vyrobeny z textilie, která je odolná vůči oděru, vodě i zašpinění. Jsou navíc vybaveny reflexními prvky pro zvýšení viditelnosti. Velký počet kapes a organizérů zajišťuje logické a systematické uspořádání všech věcí tak, aby je měl zdravotník hned při ruce a nemusel je hledat. Jednotlivé modely jsou přehledně popsané, takže si zajisté vyberete takový úložný prostor, který bude pro vaše účely nejvhodnější.